Stavba modelů pro CFD analýzy

EVEKTOR, spol. s r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klíčové činnosti

• Tvorba výpočetních sítí a odladění matematických modelů pro CFD analýzy, dle specifikace zákazníka
• Konzultace a řešení technických problémů v rámci týmu a se zákazníkem
• Zodpovědnost za dodržení standardů kvality a časového harmonogramu

Kvalifikační požadavky

• SŠ technického, nejlépe strojního zaměření
• Technická představivost, smysl pro detail
• Zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
• Znalost některého sytému CAD výhodou (Catia)
• Znalost NJ nebo AJ výhodou
• Komunikační schopnosti, práce v týmu, zodpovědnost
• Není požadována znalost CFD simulací

Nabízíme

• Zázemí stabilní společnosti
• Pružnou pracovní dobu
• Perspektivní a zajímavou práci, účast na atraktivních vývojových projektech
• Rozsáhlé možnosti osobního rozvoje
• Placené jazykové kurzy včetně výukových materiálů
• Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
• Další nadstandardní benefity

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2955935  Dátum zverejnenia: 2.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.