Magistra farmácie

EVAPHARM plus, s. r. o.

Miesto práce
okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
• Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
• Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky.
• Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
• Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
• Kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
• Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Verejná lekáreň TIMEA v Senci hľadá farmaceutku.
Požiadavky: odborná zdatnosť z oblasti farmácie, zodpovednosť, samostatnosť, spolahlivosť, príjemné vystupovanie, prax, flexibilita, ochota.
Prax: pozícia vhodná aj pre absolventa
Pracovná doba: 8 hodín
Plat: dohodou

kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu
reklamná, propagačná, inzertná a výstavnícka činnosť
poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni so zabezpečením individuálne pripravovaných liekov

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1557475  Dátum zverejnenia: 19.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou