Učiteľ/ka MŠ

Evanjelická MŠ Martin

Miesto práce
okres Martin
Termín nástupu
2016-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
33

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
- schopnosť práce na počítači v bežných kancelárskych aplikáciách

Vzdelanie
- vzdelanie v požadovanom študijnom odbore v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v platnom znení

Ďalšie požiadavky
Náplňou práce je výchovno - vzdelávacia činnosť detí v materskej škole.
Motivačný list so žiadosťou a štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku môžete zasielať mailom na [email protected] alebo poštou na adresu školy. O ďalšom postupe a termíne výberového konania budeme informovať vybraných uchádzačov. Nástup do práce - september 2016.

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - pokročilý

Počítačové znalosti

Ďalej očakávame
- kvalifikované vyučovanie detí

- ovládanie didaktiky vyučovania

- vysokú motiváciu vyučovať, viesť a formovať mladú generáciu

- ochotu a schopnosť zavádzať inovácie

- aktívne používanie anglického jazyka

- jasný hodnotový rámec pri výchove detí založený na kresťanských princípoch

Výhodnou je minimálne 2 – ročná prax vo vyučovaní a skúsenosti s dobrovoľnou prácou v cirkevnom spoločenstve.

Výhody:
- práca v mladom a dynamickom kolektíve,

- práca v kolektíve s medzinárodným zázemím,

- priestor pre sebarealizáciu,

- možnosti osobnostného rozvoja,

- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie.

ID: 2546585  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.