Predavač/-ka

Eva Rochová EKONOMIC

Miesto práce
Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18. 04. 2024 /možná dohoda/
866 - 1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka na základe dosiahnutého výkonu + 2 x ročne mimoriadne odmeny /letné a vianočné/ + príplatky za soboty a nedele /týždenná pracovná doba 40 hodín/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov a aktívny profesionálny predaj a poradenstvo pri predaji
- práca s pokladňou a finančnou hotovosťou vrátane dennej uzávierky pokladne
- práca s tovarom - balenie, vybaľovanie, presuny tovaru, označenie tovaru a uloženie tovaru na predajni podľa pokynov, reklamácie, inventúry, udržiavanie poriadku na predajni a v sklade

- mimoriadne letné a vianočné odmeny
- príspevok zo soc. fondu pri okrúhlom pracovnom a životnom jubileu
- príspevok na stravu
- možnosť kariérneho postupu - manager predajní
- zamestnanecké zľavy na tovar počas celého roka

Pokiaľ radi pracujete s módnym značkovým tovarom, spĺňate vyššie uvedené požiadavky a chcete pracovať v našich predajniach /ul.A. Kmeťa, ul. Dolná/, budeme radi, keď nám pošlete Váš životopis aj s priloženou fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- pracovitosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- kreativita pre soc. siete vítaná / máme facebook stránky - ich obsluha/, základná znalosť PC technolog. /pokladňa, platob.terminál/
- flexibilnosť

Sme slovenská rodinná maloobchodná firma, ktorá vlastní dve kamenné predajne s obuvou a koženou galantériou v Banskej Štiavnici. Ponúkame detskú, dámsku a pánsku obuv svetových značiek. Sme na trhu takmer 30 rokov. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4613770  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac