Upratovanie pre ženy a páry – Anglicko

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Egyesült Királyság
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
340000 - 400000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Náš partner, ktorý je malou rodinnou firmou v najkrajšej časti Anglicka Oxfordshire hľadá upratovacie pracovné sily. Sídlo firmy sa nachádza v blízkom malom mestečku neďaleko Oxfordu.

Jednou z najväčších výhod je, že môžete spolupracovať s vašou polovičkou/vašim partnerom. Budete súčasťou mladého a priateľského teamu, máte možnosť bývať v jednej z najkrajších lokalít Anglicka s okamžitým nástupom, zároveň môžete zdokonaliť vašu angličtinu, prečo je to fantastickou možnosťou?

Oproti iným ponukám, tu NIE SÚ ŽIADNE poplatky, netreba dopredu platiť za ubytovanie a nie sú ani iné plus výdavky. Práve preto vám na začiatok stačí už cca. 350 – 400 €!

„aké sú požiadavky aby si uspel resp. aby ste uspeli na túto pozíciu?“

- komunikatívna znalosť anglického jazyka – v prípade, že znalosť anglického jazyka je na vysokej úrovni, máš možnosť postúpiť aj na kancelársku pozíciu.
- len páry alebo ženy
- vodičský preukaz „B“ (ak ste pár, aspoň jeden z dvoch)
- skúsenosti vo vedení auta – stačí aj na Slovensku získané
- 22 – 40 rokov
- ochotu ostať aspoň na jeden rok
- precizita a ochota pracovať

Prax z tejto oblasti nie je podmienkou, zaškolenie zabezpečuje náš partner!

Náplň práce

Nakoľko náš partner je profesionálnou upratovacou spoločnsoťou, ktorá ponúka také klasické upratovanie v domácností, ktoré vykonávate aj doma, akurát že tu sa upratovanie vykonáva s profesionálnymi upratovacími prostriedkami a profeisonálnou metódou.

Konkrétne:
- Upratovanie: vysávanie, upratovanie kobercov, komplet nábytov a elektronických zariadení od prachu.
- V kuchyni: umývanie, očistenie kuchyňských zariadení
- V kúpelni: kopletné očistenie kúpelne, umytie záchodu
- Iné povinnosti: umývanie okna, oblievanie kvetov

„Koľko môžeme zarobiť?“
Plat 6.70 GBP/h, pracovná doba je od pondeľka do piatku cca. 35 – 45 h, víkendy sú voľné
Plat dostanete na anglický účet, v čom zamestnávateľ vám tiež pomôže.
Tj. pri normálnom pracovnom týždni 38 h môžete zarobiť brutto 1.000 GBP, z čoho môžete ušporiť...
...mesačne minimálne 500 GBP si budeš vedieť našporiť!

Ubytovanie
ubytovanie vám zabezpečí zamestnávateľ, ktoré je dobre vybavené a náklady sú veľmi výhodné a nízske nakoľko náklady sú 60 GBP/týždeň! Pri odchode z ubytovne je 4 týždňová výpovedná lehota a samozrejme sa kaucia vráti.

Hneď pri nasťahovaní netreba zaplatiť kauciu!

Ešte máme ďalši dobré správy!

• Náklady na cestu do práce platí zamestnávateľ, resp. sa cestuje stále zo služobnými autami, ktorých náklady na palivo platiť zamestnávateľ!
• Pracovné oblčenie – vrch zabezpečí zamestnávateľ, akurát nohavice si musíte kúpiť
(čierné alebo tmavo-modré nie rifle)

„Chcem ísť ihneď! čo máme spraviť?“
Zašli váš životopis v anglickom jazyku na [email protected] alebo nám zavolajte na +36-1-203-5833.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

munkaerőközvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2006 óta Magyarország egyik legnagyobb külföldi munkaerő toborzó cége vagyunk. Amivel foglalkozunk: munkaerő toborzás, munkaerő közvetítés, személyzeti tanácsadás.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott
ID: 2246333  Dátum zverejnenia: 9.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 340000 - 400000 Ft/hónap