Zamestnanec v úseku obsluhy a prípravy jedál v prevádzke Sandwich House - Eurovea (vhodné pre študentov)

Euvia, s. r. o.

Galéria Eurovea, Pribinova 8, Polus City Center Vajnorska 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac, 2,8 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia Sandwich House v nákupnom centre Eurovea a Polus City Center v Bratislave hľadá zamestnancov na trvalý pracovný pomer alebo študentskú dohodu. Ponúkame prácu v mladom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu. Naša prevádzka je otvorená denne od 9:00 do 21:00.

Tvoja úloha?

- práce súvisiace s prípravou jedál a nápojov
- práca s pokladňou a plánovanie
- udržovanie a zabezpečovanie poriadku

Čo ti ponúkame?

- mladý kolektív
- možnosť plánovať si smeny podľa časových možností
- možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
- dynamické prostredie
- bezplatné poskytnutie uniformy

- stabilná prácu v dobrom kolektíve
- spravodlivé ohodnotenie a férový prístup
- jedlo a nápoje počas práce ZDARMA
- možnosť seba realizácie a profesijného rastu
- zamestnanecké zľavy
- motivačné akcie
- možnosť plánovania si svojho pracovného času

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu:
- zašli nám svoj životopis
- napíš ktoré dni v týždni a v akom čase môžeš pracovať
- kedy môžeš nastúpiť
- o aký pracovný pomer máš záujem (dohoda, študent, trvalý pracovný pomer)

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávaš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo očakávame?

- odpracovať mesačne 70 - 80 hodín
- spoľahlivosť a profesionálne vystupovanie
- zmysel pre tímovú prácu
- odvahu a všetko ostatné ťa naučíme
- zodpovednosť
- dodržiavanie štandardov daných spoločnosťou

Spoločnosť prevádzkuje reštaurácie s rýchlym občerstvením, ponúkajúce chrumkavé sendviče a pizzu pripravované priamo pred očami zákazníka s veľkým výberom čerstvých ingrediencií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1304364  Dátum zverejnenia: 30.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac, 2,8 Eur/hod.