Mechanik obchodného merania

eustream, a.s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Miesto výkonu práce: Veľké Kapušany
Zodpovedá za:
Dodržiavanie platných predpisov v oblasti požiarnej ochrany.
Vykonáva:
Montáže, demontáže, kalibrácie a výmeny zvláštnych, pracovných a ostatných meradiel a etalónov.
Pripomienkovanie projektovej dokumentácie vybraných investičných akcií.
Všetky pracovné činnosti a úlohy zadané priamym nadriadeným.
Vypracováva / predkladá:
Kalibračné protokoly pracovných a ďalších meradiel.
Spolupracuje so svojim nadriadeným a externými dodávateľmi s cieľom dodržania stanovených postupov, kvality a termínov.

zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
práca v príjemnom pracovnom kolektíve
balík firemných benefitov
možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemické alebo technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osvedčenie spôsobilosti na obsluhu a opravy VTZ plynových a tlakových v zmysle §17 a §18 vyhlášky č.508/2009 Z.z.
Osvedčenie spôsobilosti na činnosť na VTZ elektrických v zmysle minimálne §20 vyhlášky č.508/2009 Z.z. Osvedčenie o školení pre podlimitnú prepravu ADR - osoby zúčastňujúce sa na preprave nebezpečných vecí cestnou dopravou.
Spôsobilosť na obsluhu, údržbu a prevádzkovanie detektorov nebezpečných plynov a pár.
Ovláda metrologickú legislatívu a súvisiace interné predpisy.

Základným poslaním našej spoločnosti je preprava zemného plynu na Slovensko a cez územie Slovenskej republiky na európske trhy.
Aby sme toto poslanie mohli zodpovedne naplniť, prevádzkujeme v Slovenskej republike vysokotlakovú prepravnú sieť. Náš prepravný systém predstavuje dôležité energetické prepojenie medzi Spoločenstvom nezávislých štátov a Európskou úniou. Inými slovami, sme hlavnou vstupnou bránou a najväčšou diaľnicou pre ruský plyn v EU. Obchodný názov našej spoločnosti “eustream” odráža toto špecifické postavenie.

Eustream je podnetné pracovisko. Ponúkame medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu.
Naším cieľom je vytvoriť pracovisko, ktoré nabíja energiou ľudí, ktorí sú hnacím motorom rastu našej spoločnosti. Vítame zaangažovaných, zodpovedných a produktívnych ľudí, ktorí pridávajú hodnotu našim projektom a tímom. Zameriavame sa na prijímanie a udržanie tých najlepších, pričom neustále zdokonaľujeme zručnosti a schopnosti jednotlivcov a tímov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Votrubova 11/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Mičová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831760   Dátum zverejnenia: 30.11.2016