Technik telemetrie

eustream, a.s.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Miesto výkonu práce: Sečovce
Zodpovedá za:
- Evidenciu a obnovu technickej dokumentácie.
- Lokalizáciu porúch na výzvy OJ TD, TDT, TDM.
- Odstránenie porúch bez technickej špecifikácie a výpadok prenosu staníc TM-MaR, EZS, MSO (ich ohraničenie a lokalizáciu).
- Odstránenie porúch na technických zariadeniach v správe iných OJ, resp. inej spoločnosti (napr. OJ TKI a pod.)
- Funkčné skúšky meracích staníc a prenosových zariadení.
- Odstraňovanie porúch z revízií elektrických zariadení telemetrie.
- Preventívnu a korektívnu údržbu EZS.
- Preventívnu a korektívnu údržbu zariadení telemetrie.
- Asistenciu a dozor pri dodávateľských prácach a pri nákladových a investičných projektoch.
- Kontrolu, kalibráciu a evidenciu meradiel OJ.
- Technickú asistenciu (lokalizáciu) pre iné OJ (LČ, KS).
- Funkčné skúšky guľových uzáverov a obsluhu telemetrických zariadení.
- Vytyčovanie všetkých podzemných zariadení PS a leteckú kontrolu trasy PS.
- Obsluhu a opravy vyhradených technických zariadení tlakových a plynových.
- Zamestnanec je poverený v zmysle rozsahu príslušných oprávnení a v zmysle §12 ods. 2, písm d) zákona NR SR č.124/2006 Z.z. v platnom znení na vykonávanie činnosti na vyhradených technických zariadeniach.
- Obsluhu a opravu vyhradených technických zariadení elektrických a zdvíhacích .
- Meranie koncentrácie plynov počas prác so zvýšeným nebezpečenstvom výbuchu plynu.
- Revízie ručného elektrického náradia.
- Viazanie bremien.
- Funkciu protipožiarnej asistenčnej hliadky.
- Obsluhu elektrického, pneumatického a hydraulického náradia.
- Dovoz a odvoz zamestnancov, materiálu a technického vybavenia na miesta výkonu činnosti OJ.
- Všetky pracovné činnosti a úlohy zadané priamym nadriadeným.

zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
práca v príjemnom pracovnom kolektíve
balík firemných benefitov
možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Certifikát pre obsluhu vytyčovacích zariadení.
- Oprávnenie na opravy a údržbu EZS.
- Osvedčenie v oblasti „Metrológia tlaku a postupy kalibrácie meradiel tlaku“.
- Spôsobilosť na obsluhu VTZ zdvíhacieho – zvislej posuvnej brány s motorovým pohonom s výškou nad 2,7 m.
- Odborná spôsobilosť na činnosť na technickom zariadení plynovom v zmysle §17 a §18 vyhlášky č.508/2009 Z.z.
- Odborná spôsobilosť na riadenie činnosti na technickom zariadení elektrickom v zmysle §23 vyhlášky č.508/2009 Z.z.
- Oprávnenie na obsluhu detekčných prístrojov na meranie koncentrácie zemného plynu.
- Základné školenie pre prácu vo výškach.
- Viazač bremien.

Základným poslaním našej spoločnosti je preprava zemného plynu na Slovensko a cez územie Slovenskej republiky na európske trhy.
Aby sme toto poslanie mohli zodpovedne naplniť, prevádzkujeme v Slovenskej republike vysokotlakovú prepravnú sieť. Náš prepravný systém predstavuje dôležité energetické prepojenie medzi Spoločenstvom nezávislých štátov a Európskou úniou. Inými slovami, sme hlavnou vstupnou bránou a najväčšou diaľnicou pre ruský plyn v EU. Obchodný názov našej spoločnosti “eustream” odráža toto špecifické postavenie.

Eustream je podnetné pracovisko. Ponúkame medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu.
Naším cieľom je vytvoriť pracovisko, ktoré nabíja energiou ľudí, ktorí sú hnacím motorom rastu našej spoločnosti. Vítame zaangažovaných, zodpovedných a produktívnych ľudí, ktorí pridávajú hodnotu našim projektom a tímom. Zameriavame sa na prijímanie a udržanie tých najlepších, pričom neustále zdokonaľujeme zručnosti a schopnosti jednotlivcov a tímov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Votrubova 11/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Mičová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810586   Dátum zverejnenia: 15.11.2016