Vedúci prevádzky informačných a komunikačných systémov

eustream, a.s.

Miesto práce
Votrubova 11/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za dodržiavanie prevádzkovej bezpečnosti s cieľom dodržiavania princípov informačnej bezpečnosti v súlade s internými bezpečnostnými smernicami a príslušnou legislatívou
Zodpovedá za zabezpečenie spoľahlivej prevádzky ICT infraštruktúry a informačných a komunikačných systémov
Zodpovedá za bezpečnosť informačných a komunikačných systémov v zmysle interných bezpečnostných smerníc a príslušnej legislatívy
Zodpovedá za tvorbu a dodržiavanie politík výmeny HW a ICT infraštruktúry
Zodpovedá za meranie poskytovaných služieb s cieľom zvyšovania ich kvality a zlepšovania spokojnosti koncových užívateľov
Zodpovedá za tvorbu a správu štandardných služieb vrátane príslušných SLA
Zodpovedá za dodržiavanie právnej‚ finančnej a zmluvnej disciplíny organizačnej jednotky
Zodpovedá za vypracovanie, aktualizáciu a dodržiavanie interných predpisov organizačnej jednotky
Zodpovedá za nákladovú efektivitu využívania SW‚ HW a ICT infraštruktúry organizačnej jednotky
Zodpovedá za tvorbu a správu katalógu služieb ICT
Spolupracuje s vedúcim vývoja s cieľom zabezpečiť bezproblémové nasadzovanie zmien do prevádzky
Kontroluje a pravidelne vyhodnocuje plnenie cieľov organizačnej jednotky
Kontroluje výkon zamestnancov organizačnej jednotky
Zodpovedá za koordináciu činností jednotlivých tímov v rámci organizačnej jednotky
Zodpovedá za profesionálny rozvoj talentov ako aj za vzdelávanie celej organizačnej jednotky

zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
práca v príjemnom pracovnom kolektíve
balík firemných benefitov
možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu www.profesia.sk najneskôr do 28.11.2016

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

legislatíva v oblasti bezpečnostnej politiky ICT
ICT infraštruktúra
prevádzkové štandardy ICT
ICT bezpečnosť
ICT komunikácie
ICT aplikácie
infraštruktúra DC (servre, dátové polia, siete, telefónia)
inštalácia a podpora komunikačných zariadení a sietí
spolupráca
prezentácia
iniciatíva
vedenie tímu
koncepčno-strategické myslenie

Základným poslaním našej spoločnosti je preprava zemného plynu na Slovensko a cez územie Slovenskej republiky na európske trhy.
Aby sme toto poslanie mohli zodpovedne naplniť, prevádzkujeme v Slovenskej republike vysokotlakovú prepravnú sieť. Náš prepravný systém predstavuje dôležité energetické prepojenie medzi Spoločenstvom nezávislých štátov a Európskou úniou. Inými slovami, sme hlavnou vstupnou bránou a najväčšou diaľnicou pre ruský plyn v EU. Obchodný názov našej spoločnosti “eustream” odráža toto špecifické postavenie.

Eustream je podnetné pracovisko. Ponúkame medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu.
Naším cieľom je vytvoriť pracovisko, ktoré nabíja energiou ľudí, ktorí sú hnacím motorom rastu našej spoločnosti. Vítame zaangažovaných, zodpovedných a produktívnych ľudí, ktorí pridávajú hodnotu našim projektom a tímom. Zameriavame sa na prijímanie a udržanie tých najlepších, pričom neustále zdokonaľujeme zručnosti a schopnosti jednotlivcov a tímov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Votrubova 11/A
821 09 Bratislava
ID: 2771715   Dátum zverejnenia: 18.10.2016