Metrológ HPS

eustream, a.s.

Miesto práce
Česká republika, Rakúsko
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Miesto výkonu práce: Hraničné preberacie stanice (HPS ) Baumgarten (Rakúsko) a Lanžhot (Česká republika) podľa potreby
Vykonáva kontrolu plnenia Technických dohôd na HPS
Vykonáva schvaľovanie denných a mesačných protokolov množstva, energie, kvality a ďalších v súlade s Technickými a Prepojovacími dohodami
Vykonáva schvaľovanie ročného plánu kontrol meracích systémov na HPS
Vykonáva pripomienkovanie plánovaných a neplánovaných zásahov na technologických zariadeniach
Vykonáva pripomienkovanie návrhov rekonštrukčných a investičných činností
Vykonáva pripomienkovanie Technických a Prepojovacích dohôd
Vykonáva všetky pracovné činnosti a úlohy zadané priamym nadriadeným
Vypracováva denné a mesačné protokoly množstva, energie, kvality a ďalšie v súlade s Technickými a Prepojovacími dohodami
Predkladá denné a mesačné protokoly za HPS – ostatným organizačným jednotkám

zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
práca v príjemnom pracovnom kolektíve
balík firemných benefitov
možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (chemické, strojnícke alebo elektrotechnické)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

práca si vyžaduje každodennú ústnu aj písomnú komunikáciu v anglickom jazyku
spôsobilosť riadiť motorové vozidlo skupiny B
ovládanie metrologickej legislatívy
spôsobilosť na činnosť na technickom zariadení a elektrickom zariadení v zmysle vyhl. č. 718/2002 Z.z. § 20 poučený pracovník

Základným poslaním našej spoločnosti je preprava zemného plynu na Slovensko a cez územie Slovenskej republiky na európske trhy.
Aby sme toto poslanie mohli zodpovedne naplniť, prevádzkujeme v Slovenskej republike vysokotlakovú prepravnú sieť. Náš prepravný systém predstavuje dôležité energetické prepojenie medzi Spoločenstvom nezávislých štátov a Európskou úniou. Inými slovami, sme hlavnou vstupnou bránou a najväčšou diaľnicou pre ruský plyn v EU. Obchodný názov našej spoločnosti “eustream” odráža toto špecifické postavenie.

Eustream je podnetné pracovisko. Ponúkame medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu.
Naším cieľom je vytvoriť pracovisko, ktoré nabíja energiou ľudí, ktorí sú hnacím motorom rastu našej spoločnosti. Vítame zaangažovaných, zodpovedných a produktívnych ľudí, ktorí pridávajú hodnotu našim projektom a tímom. Zameriavame sa na prijímanie a udržanie tých najlepších, pričom neustále zdokonaľujeme zručnosti a schopnosti jednotlivcov a tímov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Votrubova 11/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Mičová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2723638   Dátum zverejnenia: 29.11.2016