Strategický nákupca

eustream, a.s.

Miesto práce
Votrubova 11/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analyzuje samostatne trh a aktívne vyhľadáva vhodných potenciálnych dodávateľov (sourcing)
- vykonáva samostatne strategický nákup určených tovarov podľa požiadavky interného zákazníka
- pripravuje podklady k jednotlivým výberom
- zodpovedá za prípravu zmluvných podmienok
- zodpovedá za vypracovanie stratégie s cieľom minimalizácie celkových nákladov
- rokuje s dodávateľmi o cene a zmluvných podmienkach
- kontroluje dodržiavanie zmluvných podmienok
- spolupracuje pri tvorbe nákupnej metodiky
- navrhuje opatrenia na zlepšenie a zefektívnenie nákupných procesov

- zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- práca v príjemnom pracovnom kolektíve
- balík firemných benefitov
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblastiach nákup a obchod minimálne 1 rok
- Obchodný zákonník a zmluvné záväzkové vzťahy
- komunikatívnosť
- vyjednávacie schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- iniciatíva
- spoľahlivosť

Základným poslaním našej spoločnosti je preprava zemného plynu na Slovensko a cez územie Slovenskej republiky na európske trhy.
Aby sme toto poslanie mohli zodpovedne naplniť, prevádzkujeme v Slovenskej republike vysokotlakovú prepravnú sieť. Náš prepravný systém predstavuje dôležité energetické prepojenie medzi Spoločenstvom nezávislých štátov a Európskou úniou. Inými slovami, sme hlavnou vstupnou bránou a najväčšou diaľnicou pre ruský plyn v EU. Obchodný názov našej spoločnosti “eustream” odráža toto špecifické postavenie.

Eustream je podnetné pracovisko. Ponúkame medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu.
Naším cieľom je vytvoriť pracovisko, ktoré nabíja energiou ľudí, ktorí sú hnacím motorom rastu našej spoločnosti. Vítame zaangažovaných, zodpovedných a produktívnych ľudí, ktorí pridávajú hodnotu našim projektom a tímom. Zameriavame sa na prijímanie a udržanie tých najlepších, pričom neustále zdokonaľujeme zručnosti a schopnosti jednotlivcov a tímov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Votrubova 11/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Mičová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2713249   Dátum zverejnenia: 2.12.2016