Referent pre mzdy a personalistiku

eustream, a.s.

Miesto práce
Votrubova 11/a, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Eviduje zmluvy o Doplnkovom dôchodkovom sporení
Oboznamuje sa s legislatívnymi zmenami a novými pracovnými postupmi
Poskytuje poradenstvo pre zamestnancov v mzdovej a personálnej oblasti
Pripravuje dohody na nadčasy a pohotovosti, zrážky zo mzdy
Pripravuje podklady pre výplatu plnenia z platnej kolektívnej zmluvy
Pripravuje podklady pre výpočet nároku na stravné pre zamestnancov
Spolupracuje s HR expertom na zabezpečení procesu poskytovania plnení vyplývajúcich z Podnikovej sociálnej politiky, Programu benefitov – Kafetérie benefitov a iných plnení z kolektívnej zmluvy
Spolupracuje so štátnymi inštitúciami (Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, daňové úrady, DDS) v zmysle platnej legislatívy na základe ich požiadaviek
Vedie osobné spisy zamestnancov
Vykonáva administráciu súvisiacu s uzavretím a ukončením pracovného pomeru a preradením zamestnanca
Vykonáva činnosť personálnej administratívy v súlade s legislatívou a interným predpismi
Vypracováva návrh dohôd o hmotnej zodpovednosti
Vypracováva podklady zo mzdovej oblasti
Vypracováva pracovné zmluvy a dodatky k pracovným zmluvám
Vystavuje podklady pre výplatu zo sociálneho fondu
Zabezpečuje kontrolu dochádzky v SBI
Zodpovedá za aktualizáciu kmeňových údajov v SAPe zamestnancom
Zodpovedá za včasné a správne spracovanie ročného zúčtovania daní v zmysle platnej legislatívy
Zodpovedá za úplné spracovanie miezd v zmysle platnej legislatívy zamestnancom

zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
práca v príjemnom pracovnom kolektíve
balík firemných benefitov
možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu www.profesia.sk najneskôr do 01.12.2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické vedy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

pracovno - právne vzťahy
legislatíva sociálneho zabezpečenia
legislatíva zdaňovania príjmov
SAP
bežný užívateľ MS Windows a MS Office
spoľahlivosť
zodpovednosť

Základným poslaním našej spoločnosti je preprava zemného plynu na Slovensko a cez územie Slovenskej republiky na európske trhy.
Aby sme toto poslanie mohli zodpovedne naplniť, prevádzkujeme v Slovenskej republike vysokotlakovú prepravnú sieť. Náš prepravný systém predstavuje dôležité energetické prepojenie medzi Spoločenstvom nezávislých štátov a Európskou úniou. Inými slovami, sme hlavnou vstupnou bránou a najväčšou diaľnicou pre ruský plyn v EU. Obchodný názov našej spoločnosti “eustream” odráža toto špecifické postavenie.

Eustream je podnetné pracovisko. Ponúkame medzinárodné prostredie silnej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou pozíciou na európskom trhu.
Naším cieľom je vytvoriť pracovisko, ktoré nabíja energiou ľudí, ktorí sú hnacím motorom rastu našej spoločnosti. Vítame zaangažovaných, zodpovedných a produktívnych ľudí, ktorí pridávajú hodnotu našim projektom a tímom. Zameriavame sa na prijímanie a udržanie tých najlepších, pričom neustále zdokonaľujeme zručnosti a schopnosti jednotlivcov a tímov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Votrubova 11/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Klimová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2385766   Dátum zverejnenia: 3.11.2016