Servisný a montážny technik pre zariadenia na úpravu vody

EUROWATER, spol. s r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacVýsledná mzda bude dohodnutá na základe Skúseností a Zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša práca je o tom najdôležitejšom, čo máme. O Vode. Náš technik preto pracuje v tíme, ktorý pomáha svetu šetriť vodu pre ďalšie generácie a svojou prácou podporuje hodnotu udržatelnosti. To najdôležitejšie do čoho budeš zapojený:

- Servis a montáž zariadení na úpravu vody.
- Montáž nosných konštrukcií.
- Montáž čerpadiel, potrubí a elektrorozvodov.
- Montáž s servis našich riadiacich systémov.
- Servis filtrov a čerpadiel na úpravu vody.

O našich zamestnancov sa staráme, sú pre nás dôležití a aj preto sa snažíme spríjemniť im ich pracovné prostredie mnohými výhodami.Výber z tých najzaujímavejších:

- Servisné vozidlo v vysokom štandarde aj na súkromné účely.
- Stravné lístky v hodnote 7,30e preplatené spoločnosťou.
- Systém benefitov zameraný na work/life balance.
- Ústretový, skúsený kolektív s rodinnou atmosférou a vedením firmy.
- Dostatočný čas na prípravu a podpora pre dosiahnutie očakávanej kvality.
- Perspektívna práca s možnosťou dynamického rastu.
- Motivujúce platové ohodnotenie.

Vedeli by sme pokračovať ďalej, ale ostatné benefity a výhody predstavíme na osobnom pohovore.

Kontaktovať budeme všetkých záujemcov. S vybranými kandidátmi budeme komunikovať priamo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

v technickom odbore elektro/strojár/inštalatér

Vodičský preukaz

B

Uvítame Tvoju prax v odbore, prípadne znalosti elektrotechniky, tlakových systémov, alebo potrubných systémov.
Podmienkou je vodičský preukaz skupiny "B" a ochota cestovať na výkon práce u našich zákazníkov.
Mať technického ducha a nezľaknúť sa zodpovednosti za dobre odvedenú prácu.
Aktuálna potreba: Obsadzujeme technika na západnom Slovensku.

V spoločnosti EUROWATER vyvíjame a vyrábame spoľahlivé zariadenia na úpravu vody už od roku 1936. Naše úpravne sú založené na princípe kvality, dlhej životnosti a minimálnej potreby údržby.
Vďaka širokému sortimentu výrobkov, dlhoročným skúsenostiam a technickému know-how môžeme dodať kompletné riešenia pre širokú škálu priemyselných odvetví a rôznych oblastí uplatnenia vrátane kotlovej vody, procesnej vody, chladiacej vody, oplachovej vody a pitnej vody.

Naša DNA

Riešenia na úpravu vody musia poskytovať bezpečný denný prísun požadovanej kvality a množstva vody a zároveň vyžadovať čo najmenšiu spotrebu zdrojov s minimálnym dopadom na životné prostredie. Pri každom kroku, ktorý podnikneme, je práve toto presvedčenie naším hlavným princípom.

Viac o nás sa dozvieš na www.eurowater.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4635273  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac