Servisný / montážny technik zariadení na úpravu vody v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

EUROWATER, spol. s r. o.

Jantárová 33, 851 10 Bratislava - Jarovce, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Bratislava, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž
- zariadení na úpravu vody
- potrubí, čerpadiel, elektrorozvodov
- nosných konštrukcií
- riadiacich systémov

Servis
- filtrov, čerpadiel
- PLC riadiacich systémov

- budú spresnené na pohovore
- nástroje potrebné k výkonu práce (auto, mobil....)
- atraktívna samostatná práca
- perspektívna práca v dynamickom priemyselnom odvetví
- dávame primeraný čas na prípravu k plnohodnotnému výkonu
- motivujúce platové ohodnotenie
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Servisné vozidlo v tom najvyššom štandarde.

Výberove konanie pre všetky regióny sa bude konať na centrále spoločnosti v Bratislave časť Jarovce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

v technickom odbore elektro/strojár/inštalatér

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme Vás!
ak ste osobou technického typu a baví vás práca ktorou pomáhate veľkému množstvu ľudí, môžete nás kontaktovať.

Máte záujem pracovať v tíme, ktorý pomáha svetu šetriť vodu pre ďalšie generácie a podporiť svojou prácou hodnotu udržateľnosti života na planéte Zem?

Výhodou je:
Naši technici sú personálnou základňou pre vyššie manažérske pozície .
Ak máte ambície a schopnosti, kariérny rast je vo Vašich rukách. Môžete patriť medzi 5% pracovníkov s najvyššími mzdami vo svojom obore a môžete mať servisné vozidlo v tom najvyššom štandarde.

Požadujeme:
- samostatnosť
- technické myslenie
- organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- zodpovednosť
- schopnosť a ochotu vzdelávať sa
- trvalý pobyt vo vzdialenosti do 30 km od Bratislavy alebo Žiliny inak je doprava do zamestnania nerentabilná
- prvých 6 mesiacov počas prípravy cez pracovný týždeň je pôsobisko v Bratislave
Chceme Vás informovať, že meriame výkony a podľa nich odmeňujeme. Možno sa to nezdá, ale takúto prácu nemusí zvládnuť každý.

V spoločnosti EUROWATER vyvíjame a vyrábame spoľahlivé zariadenia na úpravu vody už od roku 1936. Naše úpravne sú založené na princípe kvality, dlhej životnosti a minimálnej potreby údržby.
Vďaka širokému sortimentu výrobkov, dlhoročným skúsenostiam a technickému know-how môžeme dodať kompletné riešenia pre širokú škálu priemyselných odvetví a rôznych oblastí uplatnenia vrátane kotlovej vody, procesnej vody, chladiacej vody, oplachovej vody a pitnej vody.

Naša DNA

Riešenia na úpravu vody musia poskytovať bezpečný denný prísun požadovanej kvality a množstva vody a zároveň vyžadovať čo najmenšiu spotrebu zdrojov s minimálnym dopadom na životné prostredie. Pri každom kroku, ktorý podnikneme, je práve toto presvedčenie naším hlavným princípom.

Viac o nás sa dozvieš na www.eurowater.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2953327  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou