Montážny a servisný technik. Zariadenia na úpravu vody. (1 osoba región Žilina a 1 osoba región Bratislava).

EUROWATER, spol. s r. o.

Jantárová 33, 851 10 Bratislava - Jarovce, Bratislavský kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď- podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž
- zariadení na úpravu vody
- potrubí, čerpadiel, elektrorozvodov
- nosných konštrukcií
- riadiacich systémov

Servis
- filtrov, čerpadiel
- PLC riadiacich systémov

- atraktívna samostatná práca
- perspektívna práca v dynamickom priemyselnom odvetví
- primeraný čas na prípravu k plnohodnotnému výkonu
- motivujúce platové ohodnotenie
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

v technickom odbore elektro/strojár/inštalatér

Vodičský preukaz

B

- technické myslenie
- organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- zodpovednosť
- samostatnosť
- schopnosť vzdelávať sa
- trvalý pobyt vo vzdialenosti 30 km od Žiliny
- prvých 6 mesiacov počas prípravy pôsobisko v Bratislave
- miesto výkonu práce Slovensko a Severná Morava

Spoločnosť EUROWATER sa zaoberá priemyselnou úpravou vody. Bola založená v roku 1936. Prvými výrobkami boli filtračné zariadenia na filtráciu vody pre mliekarne. Odvtedy spoločnosť ponúka svoje služby pre zákazníkov takmer všetkých odvetví priemyslu.

Naše aktivity sú zamerané na vývoj, výrobu a obchod s kompletnými riešeniami na úpravu vody. Naše skúsenosti v tejto oblasti zahŕňajú:

Množstvo vodární a súkromných zdrojov vody
Nespočetné množstvo aplikácií pre všetky typy priemyselných spoločností a inštitúcií
Sme nezávislou skupinou s 340 nezávislými a skúsenými zamestnancami, z ktorých je polovica v Dánsku, hlavne v riadiacej centrále a výrobnom závode.

Naše dlhoročné skúsenosti a kompaktný modulárny návrh zariadení garantujú spoľahlivosť technológií, krátke dodacie termíny a konkurencie schopné ceny.

Výroba väčších tlakových filtrov sa uskutočňuje v našom pridruženom závode, Eurotank A/S, ktorý sa nachádza neďaleko našej centrály v Dánsku.

Spoločnosť EUROWATER má svoje pobočky v 14 krajinách, ktoré ponúkajú svoje služby prostredníctvom 23 miestnych obchodno-servisných zastúpení. Vzťahy s našimi zamestnancami, zákazníkmi a spolupracovníkmi sú založené na dlhoročnej spolupráci. Medzinárodný charakter spoločnosti predstavuje základ bohatých obchodných skúseností a radí nás medzi popredných výrobcov úpravovní vody v Európe. Viď : www.eurowater.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROWATER,spol. s r.o.
Jantárová 33
851 10 Bratislava
ID: 2746787   Dátum zverejnenia: 3.10.2016