Java vývojár pre oblasť poisťovníctva (dôchodkové sporenie)

EuroView s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj softvéru pre oblasť správy sporiacich účtov na dôchodok v požadovanej kvalite pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov
- vývoj nových častí softvéru podľa analýz, prípadne tvorba analýz a konceptov, údržba existujúcich programových častí systému
- pri vývoji sa používajú štandardné Java technológie (Spring, WJB, WS, JSF, Hibernate)

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient v rámci nadnárodného koncernu s 21 pobočkami v Európe, Ázii a v Amerike, je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a dôchodkového zabezpečenia. S viac ako 900 zamestnancami, je náš klient spoľahlivým partnerom pre zákazníkov a zároveň stabilným pilierom pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Odborné znalosti:

- úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
- prax vo vývoji softvéru – min. 3 roky
- výhodou je predchádzajúca skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor

Jazykové znalosti:

- nemecký jazyk aktívne
- alebo anglický jazyk aktívne a nemecký jazyk pasívne
Požiadavky na uchádzača:
- Java – pokročilý
- JEE – Spring, Hibernate, JSF / PrimeFaces, EJB - pokročilý
- SQL - pokročilý

Doplňujúce (nie nevyhnutné) požiadavky na uchádzača:

- CSS
- znalosť Struts
- skúsenosti s JBoss
- HTML, HTTP
- Responsive Web Design
- Web security

Personálna a poradenská spoločnosť zameraná na priame vyhľadávanie a výber odborníkov, členov stredného, vyššieho a TOP manažmentu, v oblastiach IT, telco, financie, obchod. Spoločnosť zastrešuje rozvojové projekty v oblastiach personalistiky, tréningov, assessment a development centier.
Spoločnosť EuroView je prvou firmou na Slovensku, ktorá je držiteľom licencie na diagnostický systém 3d.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3093790  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou