Hypotekárny špecialista

EuroView s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vašou primárnou úlohou bude predaj a poskytovanie poradenstva k hypotekárnym úverom.
- Hypotekárny špecialista ďalej zabezpečuje konzultačnú činnosť v oblasti financovania prostedníctvom hypotekárnych úverov a bezúčelových spotrebných úverov.
- Spracúva návrhy úverových obchodov, pripravuje zmluvnú dokument áciu, uzatvára zmluvy a zabezpečuje plynulý priebeh obchodného prípadu.
- Jeho úlohou je tiež aktívne vyhľadávanie nových zdrojov.

Nefinančné benefity:
- neustále zvyšovanie kvalifikácie
- práca na TOP bankovych projektoch s najnovšími IT systémami
- možnosť kariérneho rozvoja smermi: a) expert, b) líniový management

Finančné benefity:
- vedenie účtu zadarmo
- zvýhodnené úrokové sadzby produktov
- 100 % zľava z poplatku za úver
- príspevok na zdravie
- príspevok do 3. piliera
- dni dovolenky navyše s programom

Informácie o výberovom konaní

Je to práce na TPP pre banku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Finančné služby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Potrebné sú skúsenosti s predajom (hlavne hypoték, vrátane amerických)
- Znalosti z oblasti úverových obchodov
- Výborné predajné a komunikačné zručnosti
- Silná proklientská orientácia
- Vytrvalosť, húževnatosť
- Pozitívne vyžarovanie

Personálna a poradenská spoločnosť zameraná na priame vyhľadávanie a výber odborníkov, členov stredného, vyššieho a TOP manažmentu, v oblastiach IT, telco, financie, obchod. Spoločnosť zastrešuje rozvojové projekty v oblastiach personalistiky, tréningov, assessment a development centier.
Spoločnosť EuroView je prvou firmou na Slovensku, ktorá je držiteľom licencie na diagnostický systém 3d.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2291024  Dátum zverejnenia: 30.3.2016