Java vývojár

EuroView s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka
- vývoj pridelenej časti aplikácie na platforme JAVA podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
- implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, nasadenie do produkcie
- spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešeni

- zaujímavá práca na atraktívnych projektoch
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť, ktorá poskytuje IT služby a konzultácie, ako aj tvorbu a nasadzovanie riešení komplexných integrovaných informačných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- relevantná prax vo vývoji objektovo-orientovaných aplikácií
- JAVA SE, JSF, JPA (Hibernate)
- znalosti a skúsenosti s aplikačnými servermi - JBoss Seam, Tomcat
- znalosť GIT
- Drools
- CSS
Výhodou:
- skúsenosti s databázovým serverom MS SQL

Personálna a poradenská spoločnosť zameraná na priame vyhľadávanie a výber odborníkov, členov stredného, vyššieho a TOP manažmentu, v oblastiach IT, telco, financie, obchod. Spoločnosť zastrešuje rozvojové projekty v oblastiach personalistiky, tréningov, assessment a development centier.
Spoločnosť EuroView je prvou firmou na Slovensku, ktorá je držiteľom licencie na diagnostický systém 3d.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2277183  Dátum zverejnenia: 16.5.2016