IT Analytik

EuroView s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza business požiadaviek následné navrhovanie riešení a konfigurácie systému
• komunikácia a aktívna spolupráca s internými zákazníkmi, dodávateľmi a externými konzultantmi
• implentácie produktov v bankových systémoch
• tvorba doménového modelu
• odhadovanie pracnosti analýzy
• review architektúry komponentov a interface-ov
• review testovacieho plánu
• detailná funkčná špecifikácia vo forme UC
• tvorba nefunkčných prototypov (obrazoviek, reportov, ...)
• mapovanie funkčných požiadaviek na interface komponentov
• popis aktérov systému
• tvorba logickej architektúry komponentov
• špecifikácia interface komponentov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Medzinarodna bankova spolocnost

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – aktívne

Znalosti:
• reálne skúsenosti s tvorbou analýz (funkčné, procesné)
• znalosti v oblasti UML a CASE nástrojov
• skusenost s JAVA aplikaciami (poznanie jazyka, procesov)
• logické a analytické myslenie, kreativita
• relevantná prax

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• schopnosť rýchlo a efektívne analyzovať a riešiť problémy
• vysoké pracovné nasadenie
• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť a iniciatíva
• dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• ochota učiť sa množstvo nových vecí

Personálna a poradenská spoločnosť zameraná na priame vyhľadávanie a výber odborníkov, členov stredného, vyššieho a TOP manažmentu, v oblastiach IT, telco, financie, obchod. Spoločnosť zastrešuje rozvojové projekty v oblastiach personalistiky, tréningov, assessment a development centier.
Spoločnosť EuroView je prvou firmou na Slovensku, ktorá je držiteľom licencie na diagnostický systém 3d.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1978243  Dátum zverejnenia: 14.1.2015