Špecialista BOZP a PO

VIALAB SK s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 66, Košice
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností a kvality kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje vypracovanie interných predpisov zamestnávateľa z BOZP a PO,
- dohliada na uplatňovanie a dodržiavanie predpisov na pracoviskách zamestnávateľa,
- vykonáva vstupné a periodické školenia zamestnancov,
- obstaráva komunikáciu s príslušnými úradmi v oblasti BOZP a PO,
- spracúva úrazové protokoly a štatistiky pre príslušné orgány a interné potreby,
- zastrešuje agendu BOZP a PO v rámci skupiny.

- príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie (3. pilier)
- možnosť nákupu zamestnaneckých akcií pri splnení podmienok

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika
- odborná spôsobilosť na výkon činnosti technika požiarnej ochrany
- flexibilita, samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť stavebnej skupiny EUROVIA na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2166286  Dátum zverejnenia: 2.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúseností a kvality kandidáta