SPECIALISTA SUBDODÁVEK-BERLÍN-NĚMECKO-vhodné pro absolventy!

EUROVIA CS, a.s.

Místo práce
Liberec, Praha, Německo, Ústecký kraj, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost EUROVIA CS, a. s., patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice a je jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Své služby nabízíme zákazníkům již více než 65 let a od roku 2006 jsme členem celosvětové skupiny VINCI. Více informací naleznete na www.eurovia.cz

Máte srdce stavaře, umíte velice dobře německy, hledáte nové výzvy a nezaleknete se života v Berlíně? Hledáme 3 nové kolegyně/kolegy pro přípravu velkých PPP projektů v Německu realizovaných v režimu žlutý FIDIC. Optimální zahájení spolupráce vidíme do konce roku 2017.

Co bude Vaší hlavní náplní práce?

• Příprava velkých PPP projektů – budování dálniční sítě v Německu
• Zajištění subdodávek a materiálu do nabídek včetně vyhodnocení
• Výkonová kalkulace staveb v programu ASPE
• Vypracování harmonogramu (MS Excel, MS Project)
• Zadávání staveb v programu SAP
• Práce v mezinárodním nabídkovém týmu se vzájemnou koordinací
• Spolupráce se stavbou při tvorbě změnových listů

Co od Vás očekáváme?

• SŠ stavební a minimálně 2 roky praxe ve stavebnictví, případně VŠ stavební lze i bez praxe
• Němčinu slovem i písmem na pokročilé úrovni
• Češtinu nebo slovenštinu slovem i písmem na pokročilé úrovni – B2
• Znalosti v oblasti ekonomiky stavby
• Chuť přestěhovat se do Berlína
• Pokročilé uživatelské dovednosti práce na PC (MS Office – hlavně Excel, Outlook, ASPE, Internet)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost
• Časovou flexibilitu a stresu-odolnost

Co může být Vaší výhodou?

• Znalost stavební terminologie v němčině
• Zkušenost z realizace dopravních staveb, nejlépe mostní konstrukce
• Zkušenost s používáním systému SAP

Co Vám můžeme nabídnout?

• Možnost zapojení se do nově vznikajícího mezinárodního projektu
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Odpovídající mzdové ohodnocení včetně ročních odměn a odpovídajících náhrad
• Pracovní podmínky a výhody německého trhu práce
• Notebook, mobilní telefon

Pokud Vás zaujala výše uvedená nabídka, neváhejte nám poslat svůj profesní životopis v českém nebo slovenském jazyce a v německém jazyce s motivačním dopisem. Slibujeme, že se Vám ozveme obratem!

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3159575  Dátum zverejnenia: 14.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.