Marketing assistant

EUROVEA Retail Services, s. r. o.

Miesto práce
EUROVEA, Pribinova 8, BA, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, resp. ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, realizácia a zabezpečenie úspešnej implementácie marketingového a komunikačného plánu,
- spolupráca s marketingovými a inými agentúrami na príprave a implementácii marketingového a komunikačného plánu,
- budovanie a udržiavanie kontaktov s kľúčovými zástupcami všetkých médií,
- rozvoj a udržiavanie komunikácie s nájomcami obchodných priestorov a majiteľov firiem ako aj zákazníkmi a miestnou komunitou,
- spolupráca s vedením za účelom analýz a návštevnosti, flexibilita v reakcii na podmienky trhu,
- rozvoj komunikačných platforiem v rámci miestneho a regionálneho maloobchodu
- správa obsahu webových stránok centra, prieskum a sledovanie možností nových technológií za účelom komunikácie a nákladovej efektívnosti v rámci marketingového rozpočtu,
zaistenie, aby všetky tlačené materiály, reklamy, internetová stránka boli v súlade so značkou a odsúhlaseným dizajnom,
- asistencia pri plánovaní, formulovaní a implementácii marketingovej stratégie, ako aj plánovanie a implementácia špeciálnych akcií plynúcich z marketingovej stratégie,
- monitoring marketingových aktivít konkurenčných nákupných centier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore marketing
- skúsenosti v marketingu, event managemente a aj v PR
- veľmi dobrá znalosť práce s PC (MS-Excel, Office aj správa webu)
- dobré komunikačné schopnosti
- spoľahlivosť a samostatnosť
- ovládanie anglického jazyka na pokročilej úrovni,

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom a správou v oblasti nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2731966  Dátum zverejnenia: 22.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou