Reagujte bez životopisu

Vodič kamiónu Slovensko, jazdenie po Slovensku

EUROtruck, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiacMzda je uvádzaná v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte vodiči.
Hľadáme ku sebe kolegov vodičov kamiónu skupiny E na zásobovanie TESCA na SLOVENSKU. Jazdí sa SLOVENSKO z distribučného centra Beckov do hypermarketov TESCO po SLOVENSKU. Jazdy sú 1 nakládka a 1, 2, 3 vykládky, jazda z distribučného centra BECKOV sa ide plný a naspať prázdny. Vodič ma pridelené svoje vozidlo všetko sú to pravidelné linky. Jazdí sa od pondelka do piatka / každý druhý týždeň do soboty podľa AETR / vodič spí v kamióne. Nakládka je v réžii TESCA a vykládka kde vodič vykladá palety vozíkom z návesu na rampe sám za čo má príplatok. Vodič má pridelené vozidlo VOLVO FH500. Práca je celoročne na dobu neurčitú. Parkuje sa v Poprade za Tescom alebo v Prešove pri Tescu, alebo po trase do BECKOVA tj v mestách po trase PO, PP, LM, RK.

Pridelené vozidlo vodičovi vozidlo sa nestrieda, pravidelný príjem 15-teho až 17-teho základ mzdy a 25-teho až 27-meho diéta. Spoľahlivé autá VOLVO FH500 a MERCEDES Actros.

Firma sa nachádza v POPRADE. Zavolajte na 0915 906 322 alebo 0915 985 097 dohodnite osobný pohovor na pobočke pri POPRADE ak máte dostatočnú prax na E návesy prívesy a ste dobrý vodič radi sa dohodneme na okamžitom nástupe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme vodičov pre ktorých je ich práca koníčkom, radi šoférujú sú dobrí a zodpovední vodiči.

Dopravná spoločnosť pôsobiaca v medzinárodnej doprave na destináciách SK, AT, CZ.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4835455  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac