Nočný recepčný - vhodnejšie pre mužov! (Nitra)

Edymax Personal Management a.s.

Drevená 888, 924 01 Galanta, Nitriansky kraj, okres Nitra, okres Šaľa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha recepcie ubytovacieho zariadenia
komunikácia s ubytovanými zamestnancami
riešenie konfliktných situácií
evidencia príchodov a odchodov
vystavovanie zmlúv o ubytovaní
práca s hotovosťou
obsluha registračnej pokladne
obsluha kamerového systému
administratívne činnosti súvisiace s chodom zariadenia
výborné komunikačné zručnosti
radosť z práce s ľuďmi
schopnosť zvládať stres.

- zaujímavá práca s ľuďmi v dobrom pracovnom kolektíve
- garancia stability, istoty
- 13. a 14. plat

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodnejšia pre mužov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Poskytovateľ ubytovania - turistická ubytovňa s kapacitou 600 lôžok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Komunikačné schopnosti, vzťah k práci s ľuďmi
- Vodičský preukaz sk.B – aktívny vodič
- Flexibilita, ochota pracovať nadčas
- Bydlisko – Nitra a blízke okolie

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2980689  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 650 EUR/mesiac