Neváhaj a poď robiť do automobilky ! (Operátor výroby)

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
miesto práce: Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
po výberovom konaní do 1 až 2 týždňov
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 630 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zmenová práca na výrobnej linke,
práca v nadnárodnej spoločnosti,
stabilita,
motivačný a odmeňovací systém - 13. plat!!!
Príspevok na ubytovanie.

NAKOĽKO IDE O ŤAŽKÚ PRÁCU, JE VHODNEJŠIA PRE MUŽOV.
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo!!!

Práca na 3 zmeny.

Sociálny program.
Príplatky za prácu nadčas a vo sviatok podľa Zákonníka práce, za prácu v sobotu 50 % a v nedeľu 100 %
Stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v automobilovom priemysle priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovat na 3 zmeny, zručnosť, práca v stoji, ochota pracovať nadčas.

Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1274512  Dátum zverejnenia: 12.6.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 630 EUR/mesiac