Operátor vo výrobe

Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho 1, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
Termín nástupu
ihneď
Od 983 EUR/mesiacNástupná mzda 983,- EUR ( vrátane 10% variabilnej zložky a dochádzkového bonusu). Navýšenie po uplynutí skúšobnej doby 3 mesiace na 1.016,- EUR ( vrátane 10% variabilnej zložky a dochádzkového bonusu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulačné a kontrolné práce vo výrobe plastov pre automobilový priemysel.
V práci budete kontrolovať kvalitu vyrobených dielov a ukladať ich do prepraviek.
Práca je vhodná pre ľudí bez vekového obmedzenia.

• Odmena za zlepšovací návrh 150,- EUR
• Zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
• Ročný bonus (13.plat)
• 2 stravné lístky v hodnote 5,85 EUR/ks za odpracovanú 12hod. zmenu (formou nabitého kreditu na strav. kartu) alebo fin. príspevok 4,03 EUR
• Preplácané nadčasy + 30,- EUR odmena k nadčasu
• Pracovný pomer na dobu neurčitú
• Možnosť profesijného rastu
• Mzdové zvýhodnenie za dochádzku
• Polročné odmeny za kvalitu (formou darčekových poukazov)
• Vstup do vodného parku Tatralandia/Bešeňová a športovej LIPTOV arény

Práca na 2 zmeny od pondelka do piatku:
denná zmena: 6:00 - 18:00 hod.
nočná zmena: 18:00 - 6:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš, s. r. o. pôsobí v Liptovskom Mikuláši od roku 2005, je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 2724039  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 983 EUR/mesiac