Nástrojár/Údržbár vstrekolisovacích foriem

Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš s.r.o.

Miesto práce
Palugyayho 1, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž, demontáž a údržba jednotlivých častí lisovacích nástrojov, prípadne výmena nových častí
- sledovanie stavu nástrojov; návrh a vykonávanie výmeny nástrojov
- vytváranie a aktualizácia náhradných dielov
- výroba, zmena, zapracovanie pracovných nástrojov podľa dát, čítanie technickej dokumentácie
- určovanie príčin zmeny technických parametrov výlisku a ich odstraňovanie
- kontrola povrchu nástrojov
- výroba náhradných dielov použitím rôznych strojných zariadení

13. plat
jazykový kurz

Informácie o výberovom konaní

pracovný pomer na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v odbore
- skúsenosti s prácou na lisovacích strojoch
- čítanie technických výkresov, manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
- ochota ďalej sa vzdelávať
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Spoločnosť Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš, s. r. o. pôsobí v Liptovskom Mikuláši od roku 2005, je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2570690  Dátum zverejnenia: 20.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou