Nástrojár/ Údržbár vstrekolisovacích foriem

Eurostyle Systems Bánovce

Miesto práce
Partizánska 916/73, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž, demontáž a údržba jednotlivých častí lisovacích nástrojov, prípadne výmena nových častí
- sledovanie stavu nástrojov; návrh a vykonávanie výmeny nástrojov
- výroba, zmena, zapracovanie pracovných nástrojov podľa dát, čítanie technickej dokumentácie
- určovanie príčin zmeny technických parametrov výlisku a ich odstraňovanie
- kontrola povrchu nástrojov
- výroba náhradných dielov použitím rôznych strojných zariadení

stabilná medzinárodná firma, ľudský prístup, perspektíva osobného rastu, stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo technické zameranie

- prax v odbore
- skúsenosti s prácou na lisovacích strojoch
- čítanie technických výkresov, manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
- ochota ďalej sa vzdelávať
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Spoločnosť Eurostyle Systems Bánovce je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko. Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Partizánska 916/73
957 01 Bánovce nad Bebravou
ID: 2741011   Dátum zverejnenia: 28.9.2016