Nastavovač vstrekolisov

Eurostyle Systems Bánovce

Miesto práce
Partizánska 916/73, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výmena formy, spustenie série vo výrobe so súhlasom kvality
- kontrola lisovacích parametrov
- kontrola lisovacej formy pred spustením výroby, jej zapojenie
- denná kontrola vstrekolisu
- zásah na lise pri incidente pri lisovaní a odstraňovanie chýb
- riešenie problémov s tímom výroby a kvality, sledovanie čistoty a poriadku (5S) na hale, okolo lisov, na lise a v dielni
- prenosy kritických informácií svojmu nadriadenému
- sledovanie programu údržby, evidovanie údajov
- vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
- vykonávanie korektívnej údržby na základe požiadaviek na opravu
- kontrola a údržba bezpečnostných systémov zariadení

stabilná medzinárodná firma, ľudský prístup, perspektíva osobného rastu, stravné lístky

Ponúkame 3 voľné pracovné miesta na pozíciu Nastavovač vstrekolisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

min ročná prax s prácou vstrekovlisovni plastov, skúsenosť s riadením lisov a robotov s 3 numerickými osami
- skúsenosť s údržbou v strojárskej výrobe
- znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook) na používateľskej úrovni
- samostatnosť, zodpovednosť, tímovosť, snaha zlepšovať sa v práci

Spoločnosť Eurostyle Systems Bánovce je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko. Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Partizánska 916/73
957 01 Bánovce nad Bebravou
ID: 2730622   Dátum zverejnenia: 20.9.2016