Zdravotnícky asistent

EUROREHAB s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú špecifikované na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na rehabilitačnom oddelení, aplikácia niektorých fyzikálnych procedúr pod vedením fyzioterapeuta.

Ponúkame prácu v zdravotníckom zariadení s dlhoročnými skúsenosťami, so stabilnými mzdovými a pracovnými podmienkami.

Životopis zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Na osobný pohovor pozveme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať kritériá stanovené v pracovnej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo: odbor zdravotnícky asistent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie.

Zdravotnícke zariadenie Eurorehab poskytuje ambulantnú zdravotnú starostlivosť v odboroch FBLR a vnútorné choroby od roku 1996. V súčasnosti má v Bratislave päť prevádzok zameraných hlavne na rehabilitačnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2264825  Dátum zverejnenia: 3.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú špecifikované na osobnom pohovore.