Facility Manager (m/ž)

Europrojekt Zeta 6 SK, k.s.

Miesto práce
Ústecký kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaším úkolom bude:
- kontrola objektov, prevozní manažment
- komunikácia s poskytovateľmi služieb
- príprava zmlúv o poskytovaní služieb
- kontrola prevadených prác na objektoch
- príprava konceptov pre optimalizáciu údržby
- komunikácia s materinskou firmou v Nemecku

Pracovisko:
- Chomutov, Česká republika
- zapracovanie na nemeckej a českej centrále

Typ pracovného pomeru:
o zamestnanecký pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predlženia zmluvy na základe preukázaných výsledkov
o plný úväzok
o nástup dohodou

Ponúkame:
- plné zapracovanie
- odmenu odpovedajúci Vášmu výkonu
- moderne vybavené kancelárie
- možnosť spolupráce v medzinárodnom a skúsenom týme

Pokiaľ Vás naša výzva zaujala kontaktujte nás a zašlite sprievodný list, so štruktúrovaným životopisom a fotografiu v SJ a NJ.
Podmienkou zaradenia do výberového konania na danú pozíciu je zaslanie sprievodného listu, fotografie, životopisu v slovenskom a nemeckom jazyku. Pokiaľ nebudú tieto a vyššie uvedené podmienky splnené, budú došlé životopisy automaticky z výberového konania vyradené. Zaslaním Vašich podkladov našej spoločnosti dávate svoj súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov.

V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať v priebehu 4 týždňov od prijatia Vášho životopisu, dali sme vo výberovom konaní prednosť inému uchádzačovi. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Váš profil:
- preferované ukončené vzdelanie v oblasti facility manažmentu, ev. ako stavebný inžinier, architekt nebo technik
- min. 2 roky praxe na obdobnej pozícii
- aktívna znalosť nemeckého jazyka
- dobrá znalosť s MS Office
- samostatnosť, zodpovednosť, technicky zdatná osobnosť
- schopnosť nájsť dobré riešenie

Významná medzinárodná developerská spoločnosť, zaoberajúca sa výstavbou nehnuteľnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1820859  Dátum zverejnenia: 2.6.2015