Projektový manažér - eurofondy

EuroPro s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava žiadostí o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ:
- oslovovanie potenciálnych klientov
- konzultácie k projektovým zámerom klientov
- príprava žiadostí o nenávratný finančný príspevok pre klientov

Implementácia schválených žiadostí o nenávratný finančný príspevok:
- poradenstvo pre klientov (mimo kancelárie spoločnosti) v oblasti finančného riadenia a implementácie projektov, prioritne v oblasti školstva,
- kontrola formálnej správnosti dokumentov týkajúcich sa projektov EÚ (najmä faktúry, pracovné výkazy, prezenčné listiny, výpočty miezd a účtovné doklady)
- spracovanie žiadostí o platbu k podporeným projektom,
- nahrávanie údajov z MS Excel súboru do informačného systému ITMS

- mladý, dynamický kolektív, dobrá firemná atmosféra

V prípade záujmu zašlite Váš životopis Z VÁŠHO MAILU na emailovú adresu [email protected] V predmete mailu je nutné uviesť: "projektový manažér - eurofondy" (NEODPOVEDAJTE PROSTREDNÍCTVOM ODKAZU NA ZASLANIE ŽIVOTOPISU NA TEJTO STRÁNKE).

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov, za účelom náborového procesu spoločnosti EuroPro s.r.o..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- podmienkou je schopnosť samostatne viesť motorové vozidlo
- pc zručnosti na bežnej užívateľskej úrovni
- výhodou prax v oblasti prípravy, resp. implementácie ESF projektov
- výhodou skúsenosti z účtovníctva príspevkových a rozpočtových organizácií

Spoločnosť sa od roku 2003 zaoberá poradenstvom pri získavaní finančných prostriedkov zo zdrojov Európskej Únie ako aj poradenstvom pri realizácii podporených projektov. Kancelárie má v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2061553  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou