Zdravotní sestra

EUROPLASMA s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dárcovské centrum krevní plasmy na Černém Mostě přijme všeobecnou sestru na HPP.

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

Min. SZŠ vzdělání s maturitou, registrace, praxe na transfúzním odd. na pozici odběrové sestry vítána (není ale podmínkou), trestní bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce, pro klientsky orientovaný přístup, příjemné vystupování , časová flexibilita

Pracovní náplň:

Příjem, registrace a péče o dárce během odběru
Provádění aferetických přístrojových odběrů krevní plasmy vč. dalších souvisejících činností
Správa dat dárců a odběrů
Obsluha přístrojů používaných při odběru a zpracování krevní plasmy
Dodržování hygienických předpisů a pravidel

Nabízíme:

Zázemí stabilní zahraniční společnosti, moderní a příjemné prostředí
Motivační finanční ohodnocení + benefity
Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu

Místo: Dárcovské centrum krevní plasmy Černý Most

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2703456  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.