Zdravotná sestra/brat

Europlasma GmbH

Miesto práce
Hainburg an der Donau, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
880 - 1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma EUROPLASMA prevádzkuje v Rakúsku 7 centier darovania plazmy s najvyššími štandardmi kvality.
Pre naše centrum v 2410 Hainburgu hľadáme diplomované sestry/personal na polovičný úväzok (t.j. 2-3 dni v týždni aj soboty). Podmienky prijatia: znalosť nemeckého jazyka,
potvrdenie rovnocennosti vzdelania v EU. Ponúkame trvalý pracovný pomer pri hrubom mesačnom plate ca. 880 – 1100 eur.

Životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania v nemeckom jazyku zasielajte na

Email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

EUROPLASMA betreibt in Österreich 7 Plasmaspendezentren mit höchsten Qualitätsstandards.
ID: 1707161  Dátum zverejnenia: 3.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880 - 1100 EUR/mesiac