Vodič vysokozdvižného vozíka

europlac s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 2020, 955 01 Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.+ výkonnostné prémie , po skúšobnej dobe čistá mzda od 800,- € do 1 000,- € v závislosti od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na vysokozdvižnom vozíku
- rozvoz materiálu po výrobných halách ku konkrétnym linkám, zabezpečenie chodu výrobných liniek
- nakládka/vykládka kamiónov
- starostlivosť o zverený VZV

- práca v stabilnej spoločnosti
- dochádzkový bonus
- prémie na základe výkonu
- odmeny polročné a ročné
- možnosť kariérneho a finančného rastu
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa

Žiadosti spolu s profesijným životopisom posielajte prosím na uvedenú emailovú alebo nás kontaktujte na mobilné tel.č. 0910 729 852.
Spoločnosť europlac s.r.o ako Prevádzkovateľ osobných údajov, informuje záujemcov o prácu, že zaslaním svojich osobných údajov vo forme životopisu, umožňujú Prevádzkovateľovi spracovávať ich osobné údaje zo zákonného dôvodu. Životopisy kandidátov, ktorí neboli pozvaní na výberové konanie alebo výberovým konaním neprešli, sú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax min. 1 rok na VZV

- prax vo vedení VZV
- platné oprávnenie vodiča VZV
- flexibilita, ochota pracovať,
- zodpovednosť, spoľahlivosť

Už viac ako 29 rokov vyrábame v Topoľčanoch ekologický a certifikovaný dyhovaný materiál a nábytkové dielce pre také svetoznáme značky ako napr. Crown Plaza, Hotel Tirol, BMW, Wurth, anglický kráľovský dvor a pod.

Robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby a aj počtu pracovníkov, modernizujeme technológie a pracovné priestory .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1763593  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.