Autožeriavnik / Výškový žeriavnik

Europetrucks s.r.o.

Farárske 27, Trnava, Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
1000-2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a obsluha teleskopického mobilného žeriavu DEMAG 50 ton, LUNA 35 ton, Scania 35 ton - starostlivosť o pridelený žeriav- základná údržba
- obsluha výškového vežového žeriavu LIEBHERR, PEINER , MUNSTER, HYDROSTAR
- v prípade záujmu dokážeme vyškoliť aj začiatočníka MARCHETTI 12 ton

- celoročná práca- možnosť bezplatného ubytovania vo vlastnej ubytovni- práca v stabilnej spoločnosti- školenia

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pozíciu, pošlite nám Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku na adresu eurodispecing@gmail.com . Do predmetu Vášho mailu nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

žeriavnik

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

žeriavnik

- platný žeriavnický preukaz
- zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť
- vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť
- ochota k ďaľšiemu vzdelávaniu
- odolnosť voči stresovým situáciám
- kladný prístup k technike

spoločnosť zaoberajúca sa kúpou predajom prenájmom a opravou nákladných vozidiel a žeriavov

Miesto výkonu práce : Farárske 27, Trnava
Kopčianska 10, Bratislava

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kopčianska 10
85101 Bratislava
ID: 2346376   Dátum zverejnenia: 12.10.2016