Kuchár/kuchárka - Bratislava, Petržalka

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Moet Restaurant & Cafe, Budatínska 20, 851 06 Bratislava-Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné finančné ohodnotenie + zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchárov ktorí budú pracovať v modernej reštaurácii v Bratislave - Petržalke. /Moet Restaurant & Cafe/
Pracujete na TPP a budete zamestnancom reštaurácie /nie agentúry/.

Náplň práce:
- spracovanie surovín na prípravu jedál
- samostatná príprava jedál podľa jedálneho lístka a la karte
- dodržiavanie hygienických noriem a predpisov

- nadštandardné finančné ohodnotenie + zamestnanecké benefity
- ste zamestnancom reštaurácie /nie agentúry/
- ponúkame dlhodobú prácu v mladom a stabilnom kolektíve

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu kontaktujte priamo majiteľa reštaurácie na tel. čísle: 0905 550 400 alebo 0910 199 868.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Moet Restaurant & Cafe, Bratislava - Petržalka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúce pracovné skúsenosti sú nutné
- zodpovednosť
- chuť pracovať dlhodobo

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2771720  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné finančné ohodnotenie + zamestnanecké benefity