Pracovníci v sklade s elektronikou - Holandsko, odchod: ihneď. Aj pre páry.

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
rôzne lokality Holandska, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1677 brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov a pracovníčiek v Holandsku. Hĺadáme ženy, mužov, páry aj skupinky do skladu a baliarne s drobnou elektronikou (počítačové hry, mobily, vysávače, elektrické zubné kefky, sušiče vlasov a pod.

Náplňou práce je triedenie tovaru, balenie tovaru, chystanie tovaru podľa objednávok, order picking a pod.

Taktiež máme voľné miesta pre vodičov vysokozdvižných vozíkov, alebo elektrických paletových vozíkov.

Na úspešné umiestnenie je nutné mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list priamo od holandského zamestnávateľa, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo. Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie.
Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie za poplatok max. 75 Eur týždenne. Poplatok za ubytovanie je ztrhávaný až zo mzdy pracovníka. Po príchode do Holandska nehradíte žiadne depozity ani poplatok za ubytovanie vopred.

V prípade záujmu Vám vieme pomôcť nájsť súkromnú dopravnú spoločnosť, ktorá by Vás zaviezla priamo k zamestnávateľovi v Holandsku (nikde neprestupujete, nic nehľadáte) , cestovný lístok si hradíte.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: info@europersonnel.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Veľkosklady s elektronikou (počítačové hry, mobily, vysávače, elektrické zubné kefky, sušiče vlasov a pod).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka /treba sa vedieť dohovoriť/
- pozícia vhodná pre ženy, mužov aj páry
- pozícia vhodnejšia pre pracovníkov do 38 rokov
- možnosť pracovať dlhodobo
- predchádzajúce pracovné skúsenosti s prácov v sklade
- ochota a flexibilita
- vodičský preukaz skupiny B výhodou
- schopnosť pracovať individuálne aj v tíme

Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. .Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Dolný Šianec 2
911 01 Trencin

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2695815   Dátum zverejnenia: 19.9.2016