Obsluha lisu - ubytování zdarma - stravenky

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Místo práce
Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy pro OBSLUHU LISŮ
Požadavky:
výborný zdravotní stav (riziko hluku, fyzická zátěž)
fyzická zdatnost (práce vhodná pro muže)
spolehlivost a zodpovědnost
Pracovní podmínky:
nepřetržitý provoz (12h směny, krátký a dlouhý týden)
pracovní doba: 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00 hod.
místo výkonu práce Brno – Oslavany
Náplň práce:
Obsluha všech druhů lisů, provádění lisařských operací různých druhů podle tech.postupů v požadovaném množství a kvalitě, proměřování výrobků, broušení, pilování, výpomoc při seřizování, úklid pracoviště.
Popis práce:
Vkládání polotovarů (kov) o hmotnosti 2–18 kg do lisů, po automatickém vylisování se výrobek odebere a uloží do bedny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
mzdu 20 – 22 000 Kč
závodní stravování, stravenky
zapracování pod dohledem předáka, zaškolení na obsluhu, dokumentaci a měření
pracovní oděv, obuv a ochranné pomůcky
plně hrazenou vstupní prohlídku
vital program, kantýna na pracovišti – dotovaná strava i nápoje, bagetomat, kávomat
rozšiřování kvalifikace, možnost kariérního růstu (zaučení na seřizovače lisů, rekvalifikace na obsluhu CNC soustruhů)
společenské a sportovní akce
možnost získat volné vstupenky na zápasy Komety
Zaměstnanecký program u Vodafone – výhodné tarify

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma se zahraniční účastí zabývající se lisováním za studena a obráběním.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3166323  Dátum zverejnenia: 26.9.2017