Vodič VZV/CXT Bratislava so zaškolením na prácu !

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
od 780EUR/mesiac základ + príplatky a osobne hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

Neovládaš riadenie VZV/CXT?
Nevadí !!!
Okrem super práce poskytujeme aj bezplatné zaškolenie v našom multifunkčnom Tréningovom centre motorových vozíkov v Bratislave - spolu s bezplatným ubytovaním !!!
A navyše získaš oprávnenie na riadenie VZV/CXT platné v celej EÚ !

- zaškolenie
- ubytovanie + PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE
- stravné lístky, pracovný odev a obuv
- týždenné zálohy
- dochádzkový BONUS 50 EUR + osobné ohodnotenie+PRÍPLATKY
- možnosť nadčasov
- práca na 8 hodinové zmeny
- bezúročné Mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo
- možnosť stať sa "kmeňovým" zamestnancom

Životopis môžete zaslať na [email protected], prípadne môžete kontaktovať telefonicky zodpovednú osobu za výberový proces :

Zamestnajte sa cez nás !
Nájdeme Vám vhodnú prácu a zabezpečíme Vám každodennú starostlivosť koordinátorom!
O všetko sa postaráme za Vás. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre klienta s dlhodobou tradíciou pôsobnosti na území SR.
Spoločnosť poskytuje široký rozsah profesijných príležitostí na rôznych úrovniach na celom svete. Pôsobí vo viac ako 220 krajinách a teritóriách na celom svete.
Ako zamestnanec budete mať možnosť rozvíjať sa osobnostne i profesionálne prostredníctvom úspešnej tímovej práce.
Prijímame aj skladníkov/operátorov logistiky!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- práca vhodná pre mužov i ženy
- mzda vždy načas 15. teho na účte
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.
Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3069821  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 780EUR/mesiac základ + príplatky a osobne hodnotenie