Montážny pracovník Lozorno

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
od 992 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá a finančne dobre platená práca.

montáž a príprava jednotlivých komponentov - autosedačky.
Práca je pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov

- pracovná zmluva
- stravné lístky 3,35
- týždenné zálohy
- výkonnostná prémia 0- 280,-€,
- popoludnie 0,30€/ hod, noc 0,50€/ hod,
- nadčas 25% ,sobota 25% ,nedeľa 50%,sviatok 100%
- bezplatná právna poradňa
- bezúročné mikropôžičky
- sociálny program
- rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- bezplatné ubytovanie
-možnosť prejsť do kmeňového stavu
- celodenná starostlivosť koordinátorom
- doprava do práce
ZA DOPORUČENIE známeho 50,- eur odmena

V prípade záujmu, prosím kontaktujte telefonicky na bezplatnej linke 0800 500 502 ,mobil 0917 839 691 alebo emailom [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je súčasťou skupiny Faurécia je etablovaná na trhu automobilových komponentov na Slovensku od roku 2004.Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba súčiastok a príslušenstva motorových vozidiel - automobilové sedačky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praca vhodná pre mužov
- zodpovedný prístup k práci
- ochota manuálne pracovať
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle vítaná
- termín nástupu IHNEĎ, po pohovore

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2989080  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 992 €