Montážny pracovník/montážna pracovníčka

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Logistický park Zavar, okres Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
982,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pracovník/pracovníčka zabezpečuje montáž automobilových komponentov
- Zmenová práca na montážnej linke
- Výroba automobilov /lakovňa, lisovňa, zvarovňa, montáž, logistika/

- práca na pracovnú zmluvu a to bez skúšobnej doby !!!
- výplata vždy presne a načas
- osobnostné a kolektívne príplatky
- 13. plat
- týždenné zálohy
- zaškolenie do pracovného procesu
- ubytovanie zabezpečené v plne zariadených 2izbových bytoch
- zaručená teplá strava v závodnej jedálni
- stále prístupný koordinátor s ochotou poradenstva a pomoci
- neodoprená možnosť kariérneho rastu
- bezplatné právne poradenstvo
- práca na dlhodobú spoluprácu
- práca vhodná pre mužov, ženy, ale aj páry

Neváhajte a odporučte svojho známeho/známu a získajte odmenu!

Prax a skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú vítané, ale nie sú podmienkou. Nemusíte okamžite vedieť všetko, s ochotou a radosťou Vás zaškolíme :)

V prípade záujmu, pošlite svoj životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca je pre medzinárodnú automobilovú značku, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota manuálne pracovať
- Ochota učiť sa novým veciam
- Odolnosť voči stresu
- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav
Každý kandidát musí prejsť vstupným testom

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2989005  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 982,-€