Operátor / ka výroby - Lozorno so mzdou až 975 EUR! Bezplatné ubytovanie ! Zaškolíme Vás a nájdeme Vám vhodnú prácu!

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
priemerná mesačná mzda od 975 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OPERÁTOR / KA VÝROBY: laminácia kožených dielov /kožiari vyučení v odbore
sú vítaní/
Osobné ohodnotenie až 150 EUR!!!
Práca je na 8 hodinové zmeny, dlhý a krátky týždeň.

!!!POZOR-BONUS za odporúčenie známeho 50 EUR!!!

- zaškolenie
- BEZPLATNÉ ubytovanie
- stravné lístky, pracovný odev a obuv
- týždenné zálohy
- osobné ohodnotenie + príplatky Sobota, Nedeľa, nočná, poobedná
- možnosť nadčasov
- bezúročné Mikropôžičky, bezplatné právne poradentstvo
- práca vhodná pre mužov i ženy
- možnosť stať sa "kmeňovým" zamestnancom

Životopis môžete zaslať na [email protected], prípadne môžete kontaktovať telefonicky zodpovednú osobu za výberový proces: Ing.Michaelu Vilčekovú: 0918 844 898.
Zamestnajte sa cez nás !
Nájdeme Vám vhodnú prácu a zabezpečíme Vám každodennú starostlivosť koordinátorom!
O všetko sa postaráme za Vás. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre klienta, ktorý je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.
Hľadáme aj šičky a vodičov VZV.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- práca vhodná pre mužov i ženy, vek nad 18 rokov
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.
Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2987779  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerná mesačná mzda od 975 brutto