Zvárač WIG/MAG

  • Miesto práce: Nemecko
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pomáhať a zvárať v priebehu WIG a MAG
- Čítať a pracovať podľa zváračských výkresov
- Realizácia / kontrola prípravy stehu
- Dodatočné práce na zvarených častiach ( kefovanie, brúsenie, naprávanie)
- Kontrola kvality vlastných zvarov ( vizuálna kontrola, meranie)
- Vypĺňanie sprievodných dokladov
- Preverenie poriadku pracovných prostriedkov (zariadenia, nástroje)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábanie kovov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

- Reálne skúsenosti v priebehu zvárania WIG s hliníkovými dielmi
- Skúšky z uvedených priebehov sú vítané
- Istý pri realizácii úloh podľa výkresov a pracovných dokladov, technické chápanie
- Pripravenosť na prácu v dvoch zmenách

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Osvedčenie zvárača pre WIG + MAG je nutnosťou, pričom jedno z nich môže byť po splatnosti.
kontaktovaní budú uchádzači ktorí spĺňajú odbornosť.

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava
ID: 2739432   Dátum zverejnenia: 27.9.2016