Picker/ Pickerka alebo VZV - Retrak - Senec

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
3,37 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Picker / Pickerka - manipulačné práce v sklade, pickovanie, vychystávanie tovaru, , štítkovanie ), mzda od 3,37€/hod
Vodič VZV - Retrak - práca na retraku – zaskladňovanie a vychystávanie tovaru, balenie tovaru a príprava na expedíciu, multifunkčný skladník, prax výhodou mzda od 3,68€/ hod

- v prípade že nemáte preukaz na VZV, v našom tréningovom centre Vás naučíme pracovať s VZV viac info www.skolenievzv.eu

- stravný lístok v hodnote 3,15€ v plnej výške ZDARMA
- bezplatná právňa poradňa
- bezúročné mikropôžičky
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátorom

doprava zdarma z uvedených zastávok, možnosť ubytovania

Doprava zabezpečená z miest a obcí:
- Veča, Šaľa, Diakovice, Dolné Saliby, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor, Pusté Uľany, Veľký Grob, Réca, Boldog, Senec,
- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jánovce, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri Senci
- Modra, Pezinok, Viničné, Slovenský Grób
- Dunajská Streda, rázcestie Vieska, rázcestie Holice, rázcestie Blatná na Ostrove, rázcestie Báč, Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, prosím kontaktujte:

Eleónora Meszáros 0905 564 991 [email protected]

Zdenka Bučeková 0905 618 962

alebo nás osobne navštívte :

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o., Turecká 6, 903 01 Senec

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota manuálne pracovať
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- termín nástupu IHNEĎ, po pohovore

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2681495  Dátum zverejnenia: 8.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,37 EUR/hodina