Pracovníčka montáže

  • Miesto práce: Čab 280, Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): 600 + nočné príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladanie plastových ventilačných systémov nachádzajúce sa v interiéri auta (skladanie vetracích mriežok), prípadne lisovňa alebo brúsiareň (polishing).
Doprava zabezpečená zadarmo z okolitých miest: Radošina, Behynce, Veľké Ripňany, Malé Ripňany, Biskupová, Kapince, Malé Zálužie, Nové Sady, Čab, Merašice, Obsolovce, Horné Obdokovce, Čermany, Hruboňovo, Šurianky, Nitra, Lužianky, Zbehy, Čakajovce, Mýtna n/V, Kamanová, Preseľany, Hrušovany, Koniarovce Výčapy - Opatovce, Jelšovce, Rišňovce, Rumanová, Báb, Veľké Zálužie, Lehota, Lukáčovce, Alekšince, Andač.
Práca v trojzmennej prevádzke.

Iné výhody

Plat: 526 eur (brutto) + 73 eur dochádzkový bonus + nočné príplatky
Stravné lístky 3,15 eur
13. a 14. plat
Pracovný pomer na dobu neurčitú
Doprava zadarmo z okolitých miest

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Produkcia plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Praktické skúsenosti vo výrobe výhodou, ale nie sú podmienkou

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Záujemcovia prosím poslať životopis alebo kontaktovať na tel. č. 0908 961 969

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2444205   Dátum zverejnenia: 19.9.2016