Koordinátor / Koordinátorka - ľudských zdrojov

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- celodenná starostlivosť, pomoc a podpora pre zverených zamestnacov
- aktívne riešenie vzniknutných situácii na jednotlivých projektoch, riešenie sťažností, škodových udalostí ....
- preprava a kontrola zamestnancov na strediskách, kontrola ubytovania
- objednávanie a prideľovanie ochranných pomôcok
- zabezpečenie personálnej agendy zamestnancov a pravidelná komunikácia so zamestnancami
- zabezpečovanie, sledovanie priebehu realizovaných pridelených zákaziek a evidencia v informačnom systéme
- vykonávanie administratívnych úkonov a iných činnosti podľa pokynov nadriadeného
- reporting

- stabilná a rastúca spoločnosť,
- bezplatná právna pomoc
- bezúročné MIKROpôžičky
- príjmený pracovný kolektív
- pracovná zmluva sa štandartne uzatvára na dobu určitú - 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovná a personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Schopnosť samostatného, analytického a štruktúrovaného myslenia, pracovitosť
- Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
- Dobrá sebaorganizácia
- Flexibilita
- Delegovanie úloh a vedenie pracovníkov logistiky
- Administratíva a reporting
- Riadenie vzťahov a komunikácia v rámci danej prevádzky
- pracovné skúsenosti na pozícii KOORDINÁTOR min. 2 roky v personálnej agentúre

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2156869  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou