Účtovník/účtovníčka

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Pusté Úľany, Lúčny Dvor, okres Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Kompletné spracovanie účtovnej agendy v súlade s platnými predpismi a zákonmi
- Vypracovávanie daňových priznaní
- Komunikácia s orgánmi štátnej správy -Daňový úrad, Sociálna poisťovňa, Zdravotná poisťovňa
- Spracovanie a kontrola ročných účtovných závierok a mesačných hlásení
- Kontrola správnosti vedenia účtovníctva a dodržiavanie predpisov
- Príprava podkladov pre audítorov
- Účtovanie interných dokladov, došlých a odoslaných faktúr, banky, pokladne, majetku a miezd, skladové hospodárstvo

- práca v stabilnej spoločnosti
- sociálne benefity
- možnosť vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2003301  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac, dohodou