Šička / operátorka výroby

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,50€/ netto/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

šička - potrebné schopnosti, prax v šití, zošívaní kožených dielov,
vedenie funkčného švu a štepovanie - vedenie okrasného švu

operátorka vo výrobe - laminovačka kožených dielov/ kožiarky
vyučené v odbore vítane/

Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.
Práca vhodnejšia pre ženy

Pracovná zmluva ihneď po pracovnom pohovore
Výplata mzdy k 15. dňu po skončení mesiaca
Záloha po odpracovaní 1. týždňa
Stravný lístok v hodnote 3,15€
Ubytovanie ZDARMA
Doprava do zamestnania ZDARMA
Oblečenie ZDARMA
Celodenná starostlivosť koordinátorom
Bezplatná právna pomoc

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie CV, vybraných kandidátov bude telefonicky kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

skúsenosti s priemyselným šitím - výhodou
manuálna zručnosť, vzťah k ručným prácam
samostatnosť
zodpovednosť
ochota pracovat na zmeny
dobrý zdravotný stav
ochota pracovať nadčas

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1992099  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50€/ netto/ hodina