Picker, Retruck, Manipulačný pracovník - 100 voľných miest

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Miesto práce
okres Senec, okres Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PICKER - pickovanie - práca s ručným scanerom, balenie tovaru, možnosť zaškolenia
RETRUCK - práca na retráku - zaskladňovanie a vychystávanie tovaru, balenie tovaru a príprava na expedíciu, multifunkčný skladník, prax je VÝHODOU
MANIPULAČNÝ PRACOVNÍK - Štítkovanie, balenie, prebaľovanie tovaru, manipulácia z bremenami (práca len pre mužov)
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

Sociálny program,
príplatky za nadčasy, sviatky,
stravné lístky,
pracovná zmluva na dobu neurčitú
bezplatná právna pomoc
bezúročné mikropôžičky
zľavová zamestnanencká karta

Doprava zabezpečená z miest a obcí:
- Šaľa - Veča, Galanta, Gáň, Nový Dvor, Pusté Uľany, Veľký Grob, Reca, Senec,
- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jánovce, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri Senci
- Modra, Pezinok, Viničné, Slovenský Grob

Informácie o výberovom konaní

volajte, píšte, alebo prídite osobne

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Turecká 6
90301 Senec

+421 905 564 991
+421 905 677 548
+421 905 618 962

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

medzinárodná spoločnosť v oblasti logistiky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
manuálna zručnosť

Ochota pracovať na zmeny, zručnosť, ochota pracovať nadčas.

V prípade záujmu, prosím kontaktujte:

Bezplatná linka 0800 500 002, 0800 500 502, 0800 500 520

Bratislava 0948 002 048 [email protected]
alebo 0911 369 999 [email protected]
Nitra 0917 839 691 [email protected]
Košice 0917 839 697 [email protected]

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1857130  Dátum zverejnenia: 4.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac